Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Chce poriadne vyfackať - 2. časť

1.január 2018
Chce poriadne vyfackať - 2. časť

Jazykom si zotrela z pier kvapky horúceho semena a zhlboka vydýchla. Zľahka sa uvoľnila, akoby si na dildá v jej dierkach už úplne zvykla. Keď som jej začal rozväzovať ruky, pozrela mi priamo do očí, akoby chcela večer uzavrieť a ukončiť celú našu hru.

Okamžite po tom jej letela facka na tvár. „Myslel som, že budeš poslúchať!“ okríkol som ju a chytil za predlaktie. Vyštverala sa nahor, zahanbene hľadela do zeme a snažila sa udržať rovnováhu so stále bolestivo zaplnenými dierkami. „Mrzí ma to, pane, už sa to nestane.“ Sotil som ju na posteľ, takže kľačala na kolenách s vystrčeným zadočkom a od pása nahor ležala. Jednu ruku vystrela pred seba a zaryla nechty do paplóna, na druhú si položila hlavu a čakala na svoj trest.

Vytiahol som z nej obe dildá, pička jej pritom nahlas zamľaskala. Zadná dierka zostala široko roztvorená, veľmi som sa na ňu tešil. Prišiel som k poličke s hračkami a vybral veľký kovový vibrátor. Mal niekoľko rýchlostí, všetky som odskúšal na jej klitorise. To sa jej muselo veľmi páčiť, mal som pocit že sa s ním trasie celé jej telo. Najväčšiu rýchlosť som jej tam nechal priloženú až kým sa neurobila, dosť pritom kričala. Zatiaľ som si rukou pomohol dostať svoju kládu naspäť do pozoru.

Vibrátor som jej zasunul do kundičky a pritlačil žaluď o jej zvierač. Snažil som sa vojsť do nej dobrú chvíľu, pár krát pri tom dostala na zadok, no dierka nie a nie povoliť. Otočil som ju teda na chrbát a kľakol si nad jej tvár. Vtáka som jej zasunul do úst až po gule, napomenul som ju, nech ho poriadne premaže. Poslúchla, aj keď s ním poriadne zápasila. Mal som ho ešte tvrdší a navretejší ako pred prvým vystriekaním.

Zliezol som z nej a zodvihol jej nohy do výšky, v tejto polohe som do jej zadku vkĺzol celkom ľahko. Cítil som ako zviera všetky svaly, vibrátor v jej pičke spôsoboval poriadne vzrušenie aj mne. Zvalil som sa na ňu, takže vyzerala, akoby robila nepodarený kotúľ vzad. Vrážal som poriadne hlboko do nej, skuvíňala od bolesti no zároveň bolo vidieť, že sa každú chvíľu opäť urobí. Nohy jej stále padali na stranu, tak som sa posunul mierne na bok a stúpil jej jednou nohou na tvár. Celú hlavu mala zatlačenú do matraca, ten výborne tlmil jej krik.

Silno som do nej búchal až kým to moje plné vajcia znovu nevydržali. Vystriekal som sa jej do zadku a keď som z neho penis vytiahol, všetko semeno z neho vytieklo. To bol pohľad! Znovu som ju prinútil zmeniť polohu, už jej tak nejak došlo, že mi vtáka bude musieť znovu prebudiť ústočkami. Vyzerala, že pri tom vôbec nedýcha, len aby ho dostala čo najhlbšie. „Mmm, to sa mi páči, naozaj mi robíš radosť!“

Trvalo to niekoľko minút, no keď mi už opäť stál, vybral som z nej kovový vibrátor aj svorky, ktoré mala celý čas na bradavkách. Nechal som ju, nech si trochu oddýchne. Ležala na chrbte a ja znovu rozkročený nad ňou, tentokrát som chytil jej cecky a vošiel penisom medzi ne. Z výšky som tam spustil dobrú dávku svojich slín, nech sa to ešte lepšie šmýka. Celkom rýchlo sa spamätala a držala si kozičky sama, ešte aj vyplazila jazyk a dočahovala ním môj žaluď.

Za to, ako sa pekne snažila, som ju začal uspokojovať prstami. Strčil som nej štyri naraz a začal kmitať v jej kundičke. Znovu nahlas vzdychala a videl som, ako sa jej trasú kolená. Vchádzal som do nej čoraz hlbšie, vošla sa do nej polovica mojej dlane, až po palec. Tým som rozdráždil jej klitoris. Tiekla poriadne, šťava z jej kundy mi stekala až po lakeť. Aby som ju potešil ešte viac, druhou dlaňou som silno zatlačil na jej podbruško. Vykríkla a prosila, aby som neprestával.

Potiahol som ju na kraj postele, vošiel som do nej penisom a pridal k nemu ešte dva prsty. Šukal som ju tak tvrdo, že už ani nevládala kričať. Mokré prsty som jej strčil do úst a len čo mi ich očistila, schmatol som ju pevne za krk. Škrtil som ju tak silno, že na moment omdlela. Bola celá červená a spotená. Prebral som ju silnou fackou a jazdil v nej kým s krikom nedosiahla ďalšie vyvrcholenie.

Vedel som, že mne by sa to už nepodarilo, začala ma doháňať únava a mal som neskutočné sucho v ústach. Ešte pár krát som do nej silno vrazil, potľapkal ju po líčku a odišiel na druhú stranu izby po svoje oblečenie. Nebola schopná postaviť sa, tak som sa pohárom vody v kuchyni obslúžil sám. Spokojne som sa vrátil do auta, mráz mi robil dobre, chvíľu som len tak sedel v naštartovanom vozidle a čakal kým sa zahreje motor.

Slečna sa ozvala ešte v tú noc. Vraj jej po mne zostalo niekoľko modrín, veľmi rada by si to však niekedy zopakovala. Počas sviatkov som sa síce musel venovať svojej priateľke, no na zvrhlé návštevy bývalej kolegyne som sa vždy tešil. Vyskúšali sme snáď všetky jej hračky a neraz mi povedala, že som v tom skrátka najlepší. Nuž, rád dávam ženám to, po čom túžia.

Baví vás, keď môžete pritvrdiť? Skúste sa zoznámiť s niekým, komu sa to bude páčiť rovnako. Napríklad priamo v Košiciach alebo v Žiline.

[sta]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.