Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Chce poriadne vyfackať - 1. časť

12.december 2017
Chce poriadne vyfackať - 1. časť

Cesty v celom meste boli pokryté poriadnou vrstvou ľadu, žiadny z vodičov sa neodvážil ísť rýchlejšie než štyridsiatkou. Hlavne teraz v noci, keď ani stierače nestíhali odpratávať všetok ten sneh z čelného skla. Nijaký blázon by nešiel v tomto nečase na výlet, teda, samozrejme, okrem mňa.

Kolegyňa z firmy, v ktorej nepracujem už vyše roka, ma čistou náhodou našla na erotickej zoznamke. Na jej profil som narazil už pred tým, no zo záberov jej pŕszadku v tesných čipkovaných nohavičkách som nemal ani najmenšiu šancu spoznať ju. Musím uznať, že ma správa od nej prekvapila. Vôbec by som nečakal, že práve ona bude na BDSM stránkach hľadať chlapov, ktorí s ňou urobia poriadok.

Postavou vyzerala ako čerstvá mamička (a že som vo svojich odhadoch dobrý, ženské telá mám skvelo naštudované), aj keď deti nikdy nemala. Plný hrudník, bradavky smerujúce jemne nahor, široké boky a mäkké stehná som si poriadne prezrel až na tých fotkách.  Vždy pôsobila ako riadna sekera, taký ten typ čo má pod palcom celú domácnosť a vedie si papierový diár, aby nezabudla kedy treba kúpiť čistiaci prostriedok na drevo a kedy má jej muž stretávku zo strednej. V práci sme k sebe nikdy nemali príliš blízko, takže všetky tieto informácie boli iba moje domnienky. Tie sa veľmi rýchlo vyvrátili už pri prvom chate s ňou.

Ako som už spomenul, deti nikdy nemala. Muža tiež nie, mala niekoľko ročný vzťah, ktorý skončila s tým, že ten chlap bol na ňu príliš dobrý. Vraj hľadá niekoho, kto sa nebude báť vyfackať ju, no on na to nikdy nemal gule. Už keď mi to všetko písala, tvrdol som. Dohodli sme sa veľmi rýchlo, vraj bude najlepšie, keď prídem rovno k nej. Už sa predsa poznáme a ani jeden z nás sa nemusí ničoho báť. To boli jej slová, ja som ju však varoval, že by sa predsa len mala mať na pozore.

Takže som zaparkoval pred radom pospájaných činžiakov, rovno pri smetné koše patriace k vchodu 32. Do bytu ma vtiahla s kamenným výrazom v tvári, akoby šlo o nejaké pracovné stretnutie, nie kamarátsku návštevu. Tento dojem kazilo iba jej oblečenie, mala na sebe vyťahané tričko, tepláky a chlpaté papuče. Nečakal som rovno erotickú bielizeň, ale domáce handry, v ktorých to svoje sexy telo topila, ma trochu odradili. Počkala kým sa vyzujem, kabát mi zavesila do predsiene a priviedla ma rovno do spálne.

Napriek striedmo zariadenému zvyšku bytu, táto izba pôsobila ako gotická mučiareň. Takmer mi spadla sánka. Netvrdím, že som nikdy nič podobné nevidel, no k nej sa mi to vôbec nehodilo. Všetky steny boli čierne, niekoľko tmavých poličiek bolo zaplnených vibrátormi, lanami, bičíkmi a inými erotickými hračkami. Akoby ma práve pustila do svojej tajnej svätyne. Ešte zvláštnejšie na tom bolo, že nič z toho nepripravila pre to, aby to sama používala. Doslova vyskladala herňu pre chlapov ako som ja. Potešil som sa.

Za ten čas, čo som si prezeral všetky tie jej artefakty vo veľmi slabom svetle luxusného lustra, začala zo seba zvliekať pohodlné oblečenie a odkrývať všetky svoje krivky. Tým myslím úplne všetky, veľmi rýchlo sa predo mnou ocitla úplne nahá. Odkedy sme tam vstúpili, ani raz sa mi nepozrela do očí. Kľakla si na kolená, ruky položila na odhalené stehná a dívala sa do zeme. „Čo si želáte, pane?“

Otázku nemusela opakovať. „Na začiatok mi pomôžeš s vyzliekaním.“ Povedal som celkom pokojne a prišiel bližšie k nej. Ruky zodvihla do výšky, začala mi rozopínať opasok. Nebola na nej vidieť ani trocha nervozity. Úzke pery pritlačila k sebe a rozopla mi zips na nohaviciach. „Môžem sa vás dotknúť... Tam?“ Spýtala sa, opäť bez toho, aby mi pozrela do tváre. „Ale iba na chvíľku.“ Naklonil som hlavu nabok a pozoroval ako mi vyberá vtáka z nohavíc. Prsia sa jej pritom kývali jemne do strán. Rýchlo si ho vložila do úst a začala silno sať. Rukou stiahla predkožku a jazykom začala behať po mojom žaludi.

Stačí!“ Rozkázal som, aj keď to bolo neskutočne príjemné. Vyzliekol som zo seba zvyšok vecí, vytiahol opasok z nohavíc a zapol jej ho okolo krku. Zatiahol som ho poriadne silno, jeho veľkú časť som musel stále držať v ruke, na tom mieste už dierky neboli. Do tváre sa jej začala vlievať červeň a nozdry mala neprirodzene rozšírené. Cítil som silnejúcu erekciu.

Jedným potiahnutím za opasok som ju postavil na nohy. Bolo to trochu zvláštne, bola takmer rovnako vysoká ako ja, dokonca by som povedal, že mala o dosť mohutnejšiu stavbu tela. Pritiahol som ju k poličke s hračkami a premýšľal, čím začnem. „Ak nemáte nič proti, pane,“ oslovila ma veľmi zbabelo, „mohli by ste vyskúšať toto, veľmi by sa mi to páčilo.“ Opatrne ukázala na svorky na bradavky. „Takže ty si chceš vybrať? Nie je to snáď moja práca?“ Prudkým šklbnutím som prinútil povolený opasok, aby jej opäť znepríjemnil dýchanie. Zaklonil som jej hlavu a prstami druhej ruky silno stlačil najskôr jednu bradavku, potom druhú. Oba cecky som jej potom poriadne preplieskal. Potichu kňučala.

Nakoniec som jej prianie ale splnil, svorky spájala len veľmi krátka retiazka, takže jej bradavky ťahala k sebe. Zvládala to až príliš dobre. Odložil som opasok a vybral tenké lano. Možno až príliš tenké, vedel som, že keď skončíme, bude z neho poriadne dorezaná. „Ľahni si!“ Skríkol som, možno o čosi hlasnejšie, než som plánoval. Mykla sa a urobila pár krokov k posteli. Rozosmial som sa. „Nie na posteľ, ty kurva! Aby ti bolo jasné, na posteli môžem ležať iba ja. Na zem! Na brucho!“

Ľahla si teda pred posteľ, presne tak, ako som jej prikázal. Vtáka som už mal poriadne tvrdého. čupol som si nad jej chrbát, schmatol obe jej ruky, zohol ich po jej lopatkami a zviazal dokopy. Potiahol som ju za vlasy, takže bola prehnutá dozadu ako nejaký had. Muselo ju to poriadne bolieť. Druhou rukou som otvoril jej sánku, príliš sa nebránila, mala zatvorené oči. Napľul som jej do úst a vložil do nich dva prsty. Vošiel nimi až kdesi k mandliam, cítil som ako sa jej hrdlo začalo zvierať. Poriadne som ich tam premazal a vytiahol von.

Rozkročil som jej nohy a kľakol si k nej tak, aby moja stehná podopierali tie jej. Panvu mala zodvihnutú do výšky a ja som mal skvelý výhľad na obe jej dierky. Bola už poriadne vlhká, stačilo len zasunúť. Ja som sa ale nikam neponáhľal. Naslinenými prstami som sa začal prebojovávať do jej zadočku. Šlo to celkom ľahko, určite to nerobila prvý krát, no aj tak dosť pišťala. Napomenul som ju, nech je ticho. Prstoval som teda jej zadnú dierku až kým sa jej zovretie nezačalo povoľovať.

Ešte niekoľkokrát som na ňu napľul a striedal prstenie oboch jej dierok. Vtedy začala tiecť ešte viac. Vrátil som sa k poličke a vybral dve veľké dildá. To väčšie z nich najskôr putovalo do jej hrdla rovnako, ako pred chvíľou moje prsty. Videl som že sa dosť trápi, vytieklo jej pár sĺz celkom dosť hlienov. To naslinené putovalo samozrejme do jej zadku. Keď bolo asi do polovice v nej, začala sa mykať a kopať. Dostala pár na zadok a musela sa zmieriť s tým, že v nej skončí celých tridsať centimetrov. Zadnú dierku mala tak roztiahnutú, že z nej vytieklo pár kvapiek krvi.

Druhé dildo som vsunul do jej pičky, tá bola rozťahaná dosť, takže to šlo celkom ľahko. V nohách mala kŕče a robila čo mohla, aby nezačala kričať od bolesti. Moje plné vajcia to už prestávali zvládať, v úde som cítil vlastný pulz. Kľakol som si teda k jej tvári a nechal ju, aby ma vyfajčila. Prvá várka semena bola riadne silná a prišla rýchlo. Nezvládla to všetko ani prehltnúť, polovica vytiekla po jej krku až na prsia, ktoré stále zvierali svorky. Chúďa, možno si myslela, že tým skončíme.

Kým budete čakať na pokračovanie tejto poviedky, môžete zoznamku vyskúšať sami. Možno budete prekvapení, koľko vašich známych ju tiež používa.

[sta]

 

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.