Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Cesta z práce plná orgazmov

31.august 2021
Cesta z práce plná orgazmov

Bolo sparné popoludnie a ja som sa zrovna vracala z práce. Mala som namierené na stanicu trolejbusu, ktorú mám od práce len niekoľko metrov. Ten deň teploty dosahovali šialených tridsaťpäť stupňov a ja som už v kancelárii zažívala muky.

Nenapadlo ma nič lepšie, než si proste dať dole spodnú bielizeň, aspoň tak som sa mohla trošku ochladiť. Mala som na sebe ľahké šaty, nikto si nemohol ničoho všimnúť. Do práce musím cez celé mesto, auto nemám, a preto jazdím každý deň trolejbusom. Aj tohto dňa som sa po práci vydala na zastávku a čakala na spojenie trolejbusu. Prišiel za chvíľočku, v túto hodinu jazdí čo každých 5 minút, nemusela som čakať dlho. Tentoraz som si to nasmerovala až na samý koniec vozidla a dívala sa zadným oknom von. O dve zastávky ďalej začína priemyselná zóna, trolejbus sa začal plniť a za chvíľu sme boli natlačení ako sardinky. A potom sa to stalo.

Zrazu som cítila, ako ma niečo začína tlačiť na môj zadok. Málinko som pootočila hlavu a videla som, že za mnou stojí nejaký mladík v tričku a kraťasoch, ktorého dav ľudí natlačil priamo na mňa a to takým spôsobom, že sa jeho rozkrok dotýkal môjho zadočku. Bol to pravdepodobne študent a mohlo mu byť tak šestnásť, maximálne sedemnásť rokov. Skúsila som sa pritlačiť čo najviac k zadnej stene trolejbusu, ale nepomohlo to, pretože tlak cestujúcich bol príliš silný a vzniknutý priestor medzi mnou a študentom rýchlo zmizol.

Znovu som na zadočku cítila tlak a hrča medzi studentovýmo nohami sa rýchlo zväčšovala. Onedlho ho mal celého v pozore a jeho nástroj sa tlačil medzi moje polovičky. Pocit, že som niekoho vzrušila, bol veľmi príjemný a v záchvate napätia som sa trošku rozkročila, ľahko zavlnila v bokoch a mierne som vysunula zadok. Akoby na to čakal, pretože po chvíli sa na mňa silno pritisol a svoju hrču mi začal silno tlačiť do rozkroku. Bolo to celkom príjemné, a tak som mu vychádzala v ústrety. Asi po dvoch minútach vzájomného vzrušovania som zacítila na mojom zadočku mladíkovu ruku. Najprv ma hladkal, ale za chvíľu mi začal vyhrňovať šaty. Trošku som zmeravela. Panebože, čo keď to niekto uvidí? Veď je okolo nás veľa ľudí!

Rozhliadla som sa okolo seba, ale všetci akoby mali svoje vlastné problémy. Nikto si nás nevšímal, každý si hľadel svojho. Medzitým mi mladý neznámy vyhrnul šaty až nad zadoček. V tom som si uvedomila, že vlastne nemám spodnú bielizeň. Ale čo, povedala som si v duchu, veď ide len o také laškovanie. Akonáhle mi vyhrnul šaty, jeho ruka pokračovala na moju mušličku. Keď zistil, že nemám nohavičky, na zlomok sekundy sa zastavil, ale po chvíli pokračoval. Najprv ma začal hladkať, ale po chvíli som pocítila, ako do mňa začína prenikať prstom. Jazdil vo mne hore a dole. Za okamih vo mne mal už dva prsty a jeho vnikanie získavalo na intenzite. Už toho na mňa bolo dosť. Čo keby nás niekto videl? Bol by to trapas. Pootočila som hlavu a zašepkala. "To stačí, nechajme toho." Mladík prestal a trošku sa odo mňa odtiahol, takže som už necítila ani tú jeho hrču v šortkách. Za okamih sa ale stalo niečo neuveriteľné.

Erotická poviedka Cesta z práce plná orgazmov

Naraz som na svojej prdelke zacítila veľkú teplú vec! Panebože, veď to bol jeho penis. No to snáď nie! Znovu som sa otočila a už dôraznejšie mu zopakovala. "Už toho bolo dosť!" Jeho penis ale zostal tam, kde bol. Mladík začal pohybovať bokmi a ja som cítila, ako jeho prirodzenie masíruje môj zadoček a zaboruje sa medzi moje polovičky. Bolo naozaj veľké. Jeho nástroj mohol mať takmer dvadsať centimetrov a bol tvrdý ako kameň. Trochu sa pokrčil v kolenách a jeho penis sa tak dostal až na moje prirodzenie. Poriadne sa na mňa pritlačil.

Mal ho tak dlhého, že sa jeho naakumulovaný žaluď dotýkal môjho ochlpenia. Čo teraz? Predsa nemôžem kričať, čo by si ľudia pomysleli? Znovu som sa chcela otočiť a niečo mu povedať, ale v tom sa stalo niečo neočakávané. Znovu sa na mňa silno pritisol a explodoval. Bol to šok! Musel byť ohromne nadržaný, pretože semeno z neho neuveriteľne vyžarovalo. Prvé dva výstreky zasiahli predný diel mojich šiat, tretí a štvrtý uviazol na ochlpení môjho podbruška. Ďalších päť výstrekov pokrylo moje prirodzenie a boky stehien. Tie záverečné potom dopadli na podlahu vozňa. Horúčava sa mi rozliala v rozkroku aj na čele. Čo mám robiť? Nevidel to niekto?

Začala som panikáriť a rozhliadať sa okolo seba, ale keď som videla, že spolucestujúci okolo nič nezaregistrovali, upokojila som sa. Nastal ale ďalší problém. Domov mi zostávalo ešte pätnásť minút jazdy a mladíkové spermie mi začali pozvoľna stekať po stehnách. Množstvo jeho teplých štiav bolo naozaj enormný. Mala som celkom dosť mužov, ale také množstvo zo seba nevydal žiadny. Celá moja chlpatá kundička bola umatlaná od chuchvalcov spermy, na ktorej začala pôsobiť gravitácia. Mladíkov penis medzitým ochabol, ale jeho semeno mi po vnútornej strane stehna stekalo až na členok a začalo odkvapkávať na podlahu trolejbusu.

Akonáhle zo mňa opadla panika, začala ma celá situácia silno vzrušovať. Stačilo, aby sa niekto z ľudí okolo pozrel dolu a musel by vidieť biele škvrny od semena na podlahe. Celá vzrušená som premýšľala, ako situáciu vyriešim, až budem s ľuďmi na konečnej vystupovať, keď som znova zacítila študentov penis na mojom zadku. Opäť bol tvrdý ako kameň. Znovu sa pokrčil v kolenách, aby sa dostal medzi moje stehná. Cítila som, ako svojim žaluďom rozotiera semeno, ktoré ostalo na mojom ochlpení. Tentokrát som už neprotestovala, užívala som si vzrušenie a očakávala ďalší výstrek. Po chvíľke sa ale zastavil pri vchode do mojej kundy, ničoho nič sa znovu pokrčil v kolenách a narovnal a jeho spermiami pokrytý penis ľahko vkĺzol do mojej dierky. V tej chvíli som bola už tak posadnutá, že som ešte vysunula zadok.

Silne sa na mňa pritisol a jeho prirodzenie do mňa zašlo takmer po koreň. Na moje prekvapenie len asi dvakrát zľahka prirazil a zostal vo mne zasunutý, čo najviac to šlo. Potom už sa nehýbal. Tak sme strávili asi desať minút. Nikoho z tých ľudí ani nenapadlo, že by sa vedľa nich mohlo niečo také odohrávať. Stále bol silne vzrušený, pretože som cítila, ako v tej dvadsaťcentimetrovej klade, ktorú som v sebe mala, prúdi krv. A potom to na neho prišlo. Trochu prirazil, aby ho do mňa dostal ešte hlbšie a už som cítila, ako na samé dno mojej pošvy narážajú mohutné prúdy teplého mladistvého semena. Aj na mňa už prichádzalo silné vyvrcholenie, moja kundička sa začala sťahovať v búrlivom orgazme. Bolo to fantastické, nič podobné som ešte nezažila.

Akonáhle sa mladík vyprázdnil, vytiahol ho zo mňa, vrátil mi šaty do pôvodnej polohy a o dve zastávky neskôr bez rozlúčky vystúpil. Ja som ale riešila znovu praktický problém. Spermií bola znovu také množstvo, že mi začalo z pošvy vytekať a do konečnej na stanici ostávalo len pár zastávok. Nič som pri sebe nemala, rozhodla som sa preto pre rázny krok. Nenápadne som si siahla medzi nohy a biele semeno zo stehien, ktoré prúdilo dole som nabrala do dlane a pod šaty som si ho rozotrela na brucho a prsia. Spermie ale vytekali ďalej, a tak som sa rozhodla radšej vystúpiť o zastávku skôr. Pri vystupovaní som sa snažila zakryť bielu škvrnu, ktorá bola spredu mojich šiat od prvých výstrekov a snáď sa mi to aj podarilo. Akonáhle som bola z trolejbusu vonku neotáčala som sa a bočnými uličkami mierila domov.

Mladíka som od tej doby v trolejbuse nestretla. Aj keď možno áno, vlastne nepoznám jeho tvár, len tú dvadsať centimetrov dlhú kládu, ktorou ma tak úžasne ošukal v zadnej časti trolejbusu.

Pokiaľ chcete vsádzať na náhodu, môžete jazdiť MHD a čakať, či sa vám niečo také nepošťastí. Ak ale radšej stavíte na istotu, nájdite si partnera na sex na online zoznamke.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.