Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Červenovláska na byte

15.marec 2017
Červenovláska na byte

Vždy som bol zaťažený na dievčatá ktoré vytŕčali z radu, líšili sa od ostatných a mali vlastný názor. Príjemná zhoda okolností mi priviedla do bytu divokú krásku ako stvorenú pre mňa. Najlepší sex vo svojom živote som prežil s vášnivou červenovláskou...

Veľmi upršaný víkend ma prinútil zrušiť všetky plány a neopustiť teplo postele až do neskorého rána. Konečne som mal čas pustiť si film, ktorý mi odporučil kamarát, z ruky som však nepúšťal mobil ktorý ustavične oznamoval príchod nových správ. Janka mi napísala už skoro ráno, mala pred sebou dlhú cestu autobusom a naše plytké debaty jej ju aspoň trochu spríjemňovali.

Spoznali sme sa na pracovnom školení pred niekoľkými týždňami. Musím uznať, že som z nej nemohol odtrhnúť oči odkedy prvý krát vstúpila do preplnenej miestnosti. Červené vlasy, tetovania a nie príliš profesionálne oblečenie jej zabezpečili pozornosť zo všetkých strán. Odhodlal som sa pozvať ju v ten deň na obed, celkom sebaisto súhlasila. Iste, že mi v spoločnosti ženy pripomínajúcej moju obľúbenú pornoherečku bolo príjemne, malo to však značný háčik. Bývala dosť ďaleko od môjho mesta a takmer neexistovala šanca, že sa naše cesty ešte niekedy stretnú. Rozumeli sme si však dosť na to, aby sme zostali v kontakte a robili si radosť vzájomným flirtovaním.

„Dívam sa z okna a tak trochu dúfam, že ťa aspoň zazriem na ulici.“ Jej správy boli plné krásnych predstáv a narážok, obaja sme však vedeli, že sa to nestane. Ja som nezvládal ísť ani do sprchy a ona o pár minút prejde cez mesto a nezostane po nej ani stopy. Čas od času nahlásila svoju polohu, smerovala na týždeň za rodinou do Bratislavy. Jej fantázie ma pomaly prestávali baviť, až kým nespomenula krátku prestávku na stanici v mojom meste. Iste, rád by som ju šiel aspoň pozdraviť, pri spiatočnej ceste sa lepšie pripravím. Konečne som sa prinútil navštíviť kúpeľňu, s uterákom okolo pásu som znovu skontroloval mobil. Niekoľko neprijatých hovorov od Janky vo mne vyvolali zvedavosť.

„Nestihla som nastúpiť včas, autobus mi ušiel rovno pred nosom. Ďalší ide až za niekoľko hodín, netuším čo mám robiť.“ Vystrašene vzlykala do telefónu. Ochotne som jej vysvetlil kde ma nájde. „Čo by som bez teba robila.“ Hodila sa mi okolo krku hneď čo som otvoril dvere. V byte bol neporiadok, dúfal som, že zatiahnuté žalúzie to aspoň trochu zachránia. Janka sedela na mojej posteli a pozerala film kým som robil kávu. Keď som prišiel za ňou, ponožky aj rifle viseli na radiátory a od pása dolu bola zakrytá paplónom. „Snáď ti to nevadí, cestou som trochu zmokla.“ Usmiala sa na mňa a naznačila aby som si ľahol k nej.

Pod teplým paplónom som si vyzliekol tepláky aj tričko a chvíľu sme sa tvárili, že nás film naozaj zaujíma. Pritúlila sa ku mne a jednu nohu položila cezomňa, celkom prirodzene, akoby sme sa poznali roky. Jemne mi dýchala na krk a stehno mala strategicky položené v mojom rozkroku. Občas sa nenápadne posunula, šuchla nohou o môj penis ktorý začínal tvrdnúť. Nebol som si istý či si to všimla, trochu som sa bál ako by zareagovala, ak sa o niečo pokúsim.

Červenovláska na byte

Jej pohyby však prestali byť nevinné a môj krk čoskoro zasypala spŕška bozkov. Otočil som sa k nej a začal ochutnávať jej plné pery, jej ruky šikovne skĺzli medzi moje nohy a keď nahmatala môjho veľkého vtáka šibalsky sa usmiala. Prechádzala po ňom dlaňou, obaja sme boli neskutočne vzrušení. Jazykom vošla do mojich úst a pod paplónikom mi stihla trenky. Začala mi ho pomaličky honiť, tlačila sa pritom na mňa svojimi pevnými prsiami a neprestávala ma bozkávať. 

Rukou som zašiel pod jej tričko a objavoval jej pekné dvojky s tvrdými bradavkami. Na celom tele mala zimomriavky, hladkal som jej zadoček a stehná. Bolo mi jasné že sa už nevie dočkať. Vyzliekla si nohavičky a nasmerovala mi prsty k jej vyholenej mušličke. Spokojne priadla keď som prechádzal prstom po jej klitorise. Krúžil som okolo jej vlhkej dierky, vošiel som do nej dvomi prstami a snažil sa zatlačiť ich čo najhlbšie to šlo. Nestačilo jej to, ztrhla z nás paplón a roztúžene na mňa nasadla, stláčal som jej bradavky a ona si vychutnávala môjho tvrdého vtáka neskutočnou rýchlosťou. Už som takmer prichádzal k vrcholu keď zo mňa zliezla a tričko odhodila na zem.

Postavila sa pri posteľ a lakťami sa o ňu oprela, zadýchaná na mňa zažmurkala a čakala s vystrčeným zadočkom. Prišiel som k nej zozadu a postojačky som ho do nej zasunul, zavzdychala a rukou si začala dráždiť klitoris. Vnikal som hlboko do nej, držal som ju za vlasy a vychutnával si jej vlhkú dierku. Cítil som ako pevne ma zoviera vo vlnách orgazmu a trochu som spomalil, keď sa jej telo uvoľnilo z kŕčov rozkoše.

Postavila sa a zatlačila ma k zemi, na chlpatom koberci sa na mne doširoka rozkročila a znovu na mňa prisadala v ešte zúrivejšom tempe. Nemohol som odtrhnúť oči od jej krásneho tela, s pootvorenými ústami prichádzala k ďalšiemu orgazmu. Ľahla si na moju hruď a nežne ma bozkávala. Zvalil som ju na chrbát a roztiahol jej nohy, pomaličky som do nej znovu vošiel. Prstami som láskal jej horúci klitoris a druhou rukou hladkal jej prsia. Pomaly som z nej vyšiel a postavil sa, cítil som ako blízko je aj môj orgazmus a nevedel som sa dočkať kým zo seba všetko vypustím. Kľakla si na kolená a vzala ho do úst, celý čas sa na mňa pritom dívala a šikovne hýbala jazýčkom.

Určite cítila že už budem, zasunula ho hlbšie do hrdla práve keď som vystrekol. Zlízala zo mňa každú kvapôčku a spokojne si oblízala pery. Usmial som sa na ňu a pohladkal ju po vlasoch, stále mi stál. Odišiel som k šálke s kávou zatiaľ čo ona na seba natiahla tričko a zvalila sa naspäť na posteľ. „Takže... Kedy odchádzaš?“ Spýtal som sa trochu nedočkavo, nemal som chuť maznať sa s ňou v posteli do ďalšieho rána. „O hodinu. Myslím, že ešte stíhame jedno kolo. Usmiala sa. Dopil som kávu a skočil naspäť medzi jej nohy, tentokrát to bola pekná rýchlovka. Bol som príliš unavený na to, aby som ju šiel vyprevadiť, nemala s tým však ani najmenší problém. „Takže keď sa budem budúci víkend vracať, mám sa tu zastaviť?“ Spýtala sa na rozlúčku a ja som bez váhania súhlasil.

Ak ešte nepoznáte nijakú červenovlásku zo Žiliny či z Košíc, sex zoznamku určite neoľutujete. 

[sta]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.