Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Bezpečne a anonymne: Rozširujeme spôsoby platby o virtuálne meny

14.november 2019
Bezpečne a anonymne: Rozširujeme spôsoby platby o virtuálne meny

Naše služby sa pre vás snažíme neustále rozširovať a dnes prichádzame s ďalšou skvelou novinkou. Ideme s dobou, a preto platba virtuálnymi menami Bitcoin a Bitcoin Cashom u nás nie je len obyčajným snom, ale realitou. Vyskúšajte tento anonymný druh platby, ktorý nikto nevysleduje.

Virtuálne meny sa pomerne rýchlo zabývali po celom svete a stávajú sa neoddeliteľnou súčasťou online prostredia. Ak vás zaujali, tak naša novinka - platba členstvo pomocou Bitcoin a Bitcoin Casha - vás nadchne. Čo vám táto možnosť prináša za výhody? Dozviete sa ďalej.

Viete, čo je to Bitcoin?

Bitcoin predstavuje prvú virtuálnu menu, čiže kryptomenu. Nie je majetkom žiadnej krajiny a je veľmi bezpečná, pretože nikto nemôže túto menu akokoľvek ovplyvniť. Navyše nie je závislá na iných menách, ako to platí u "normálnych" peňazí. Namiesto celého názvu sa môžete stretnúť so skratkou BTC.

Nenechajte sa vydesiť číslami

Aj keď jeden Bitcoin činí k dnešnému dňu vydania článku 8 319 EUR, nemusíte sa zhroziť, že by ste si museli zaobstarať celý Bitcoin a venovať tomu tak svoje celoživotné úspory. Úplne jednoducho napríklad v online zmenárňach nakúpite jeho časti - BitCent (0,01 Bitcoin) alebo satoshi, najmenšia jednotka Bitcoina, ktorá tvorí 0,00000001 Bitcoinu.

Na našom serveri nájdete ceny v mBTC, čo sú milibitcoiny. 1 mBTC je 0,001 BTC.

A čo je to Bitcoin cash?

Bitcoin cash bol vytvorený až v roku 2017, vznikol z Bitcoina. Hodnota jedného Bitcoin Casha činí 262 EUR, takže si jeden Bitcoin cash zaobstaráte oveľa ľahšie (nepotrebujete takú úsporu peňazí) ako jeden Bitcoin. Táto mena sa pýši nižšími poplatkami a vyššou rýchlosťou spracovania transakcií.

Úplná anonymita sa hodí

Je pre vás anonymita platby na prvom mieste? Nevyhovuje vám platba z účtu alebo z telefónu? Skúste Bitcoin alebo Bitcoin cash, pretože u nich sa dokonca nikto nedozvie ani to, koľko ich vlastníte (a to ani vláda alebo banky, ktoré vám ich tým pádom nemôžu vziať). Ale rovnako ako naša erotická zoznamka, aj tieto dve meny sú úplne anonymné. Takže sa nemusíte tak báť, že by sa o vašich aférkách niekto dozvedel.

Bitcoiny sa navyše posielajú cez BTC adresy, ktoré majú väčšinou 34 znakov (dĺžka sa líši) a nie sú akýmkoľvek spôsobom spojené s vašou osobou, nikto teda nezistí vaše meno alebo kde bývate.

U nás můžete platit pomocí virtuálních měn Bitcoin nebo Bitcoin cash

Vysoká bezpečnosť je zaručená

Napadnúť sieť Bitcoin je v podstate nemožné, pretože neexistuje len jedna centrála, ale sú ich tisíce po celom svete. Nikto s nimi nemôže nijako manipulovať. Mena je zašifrovaná a nedá sa sfalšovať. Vaše transakcie k nám dôjde úplne bezpečne a vy si potom môžete užívať online zoznamovania úplne bez obáv.

Rýchlosť transakcie vás ohromí

Až v poslednej dobe začali banky vykonávať rýchle platby, ktoré dorazia na druhý účet do pár minút či hodín. Nie všetky banky k tomuto kroku ale už dospeli a v tom má Bitcoin určite navrch. Táto kryptomena sa presunie behom pár minút napríklad na druhý koniec sveta, a Bitcoin cash to zvládne ešte rýchlejšie. Vaše členstvo teda môže byť pri nastavení optimálneho fee aktivované alebo obnovené do 30 minút a vám už nebude nič brániť si nájsť partnera na sex.

Bitcoin aj Bitcoin cash môžu byť atraktívny spôsob k investícii, ale aj rýchla platobná metóda. Naša zoznamka platbu týmito menami podporuje, tak ak chcete svoje členstvo platiť týmto spôsobom, určite neváhajte a vyskúšajte, ako je platba kryptomena jednoduchá a rýchla. Urobíte to kliknutím na "ďalšie možnosti platby" a následným zvolením Bitcoin alebo Bitcoin Casha.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.