Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Ako si užiť sex, aj keď máte deti?

18.január 2018
Ako si užiť sex, aj keď máte deti?

Niekedy má pár snahu udržať svoj sexuálny život aktívny, ale aj tak sa im to nedarí. Jedným z dôvodov môžu byť aj deti, či už veľké alebo bábätka. Aj napriek tomu si však môžete užívať svoje intímne chvíľky. Dnes vám poradíme ako.

Dvaja sa zamilujú, žijú spolu a vďaka ich nekonečnej láske príde na svet dieťa. A tu často rozprávka končí, pretože táto skutočnosť úplne prevráti ich život na ruby, ako ten bežný, tak ten sexuálny. Aby ale taký vzťah fungoval, je potreba udržať aj intímny kontakt, s ktorým je to ale v tomto období oveľa ťažšie. A verím, že nechcete čakať, až dieťa začne chodiť do školy alebo do škôlky, aby ste si mohli spolu užiť (a to ešte k tomu len v prípade, že budete mať cez tú dobu obaja voľno). Keď je dieťa malé, často sa takáto situácia naskytne iba vtedy, keď dieťa spí. Budete musieť nájsť svoju kreatívnu stránku a zapnúť ju na plné obrátky, pretože bez nej sa nezaobídete. A tiež môžete vyskúšať niekoľko tipov, ktoré sme pre vás pripravili.

Stráženie

Niekomu to možno môže pripadať zbytočné zháňať si stráženie len na to, aby ste si mohli užiť pekný večer, ale vedzte, že to vášmu vzťahu len a len prospeje. Ak nemáte nikoho z rodiny, kto by vám v takejto situácii mohol pomôcť, pozrite sa na recenzie niektorých agentúr, ktoré sa zaoberajú strážením detí. Bude potom na vás, či budete dieťa chcieť strážiť vo vašom dome alebo nie. Oboje má svoje výhody. Ak sa rozhodnete pre svoj domov, môžete síce vyraziť na romantickú večeru, ale sex si budete musieť užiť v aute alebo niekde v moteli a podobne. To neznie pre mnoho ľudí moc lákavo. V druhom prípade budete mať byt len ​​pre seba a budete si moc nespútane užívať, ale možno sa môžu objaviť obavy o dieťa, ktoré môžu zničiť všetku atmosféru. Preto si vyskúšajte, čo z toho vám bude vyhovovať viac a toho sa držte, alebo tieto metódy striedajte.

Využite každú minútu

Teraz, keď ste rodičmi, väčšinou nebude čas na dlhý, luxusný sex, ktorý ste si dopriali doteraz. Budete sa musieť trochu uskromniť a budete sa musieť zmieriť s tým, že pokiaľ dieťa neodíde niekam na prázdniny, tak vás nečakajú ani žiadne sexuálne maratóny, kedy ste minimálne celý deň strávili v posteli, jedli jedlo navzájom z vašich tiel, hrali erotické hry a skúšali nové erotické hračky. A teraz jediná chvíľa, kedy pod perinou strávite celý deň, je, keď máte chrípku, a to nie je práve sexi.

Našťastie s tým môžete niečo urobiť. Stačí, keď využijete každú minútu a hlavne musíte vedieť odhadnúť ten správny čas. Dieťa zrovna zaspalo? Skvelé, je ten správny čas! Zobudíte sa o tretej ráno, pretože potrebujete na záchod? Čo skúsiť nejako pekne prebudiť vášho partnera? Ďalších päť minút navyše nahor vás nezabije. Nič dobrého v televízii nedávajú, dieťa zaujala nejaká rozprávka, čo sa napríklad stretnúť v kuchyni? Ak chcete váš aktívny sexuálny život späť, musíte prestať plánovať a predovšetkým nelipnúť na tom, aby bolo všetko perfektné. Naopak by ste mali chytiť každú príležitosť za pačesy, a to hneď, ako sa nejaká naskytne, žiadne premýšľanie!

Romantika ani sex by sa zo vzťahu nemali vytratiť

Začnite (na tom) pracovať spoločne

Musíte sa snažiť obaja. Nie je to o tom, že by chcel pekný intímny život zachovať iba jeden z vás. Porozprávajte sa o tejto téme a skúste prísť spoločne na nejaké riešenie. Keď pôjdete obaja za rovnakým cieľom, bude to oveľa jednoduchšie.

Navyše môžete využiť ešte jednu formu práce, ktorá vás dovedie k spoločnému cieľu. Dajme tomu práce na záhrade alebo v garáži alebo upratovaní bytu. Po prvé akýkoľvek náročnejší pohyb produkuje v našom tele testosterón a endorfíny, vďaka ktorým sme nadržaní. Po druhé sa takto môžete nenápadne vytratiť aspoň na maličkú chvíľu, bez toho aby to bolo moc podozrivé.

Vytvorte si soundtrack

Hudba rýchlo mení našu náladu a inšpiruje nás k tomu cítiť príjemné veci. Tanec je sexy a vzrušujúci, tak prečo to neskombinovať a neurobiť zvukový sprievod, ktorý vás privedie do varu, alebo vám pripomenie časy, kedy ste nemohli dať ruky preč jeden z druhého? Pustite si tieto pesničky napríklad v kuchyni pri varení, zatancujte si pri tom, potom dajte hudbu viac nahlas a zamaskujte tak akékoľvek nápadné zvuky. Niektoré pesničky sú dokonca ako robené na to, aby ste zamaskovali stonanie tak, že to bude vyzerať, že si spievate a pohybovať sa môžete do rytmu.

Nažhavte si motory

Reč bude o masturbácii. Keď dlhšiu dobu nejazdíte autom, bude to chcieť, aby ste raz za čas naštartovali a chvíľu nechali auto bežať. Vaše intímne partie to majú rovnako. Rozhodne by ste si nemali myslieť, že keď spolu nejakú dobu nespíte, tak je hriech si urobiť dobre sám. Naopak to pre vás bude prospešné. Obzvlášť ak máte po dlhšej pauze trochu problém "naštartovať" bude sa vám táto domáca úloha páčiť a predovšetkým bude účelný. Ak ste žena a v nedávnej dobe ste sa zahojila po pôrode, je dobré zistiť, či sa tam dole niečo zmenilo a či sa vám napríklad páči iné dotyky ako doteraz. Svojmu partnerovi potom svoje objavy prezraďte.

Umyte sa

Nie je to o tom, že by ste boli špinaví. Ale aj keď je deň naozaj hektický a neviete, kam skôr skočiť, vždy si nájdete čas na večernú sprchu alebo kúpeľ, že? Tak to využite a skočte sa vykúpať alebo osprchovať obaja naraz. Navyše deti samotné už sú väčšinou tú dobu najedené, vykúpané a dosť unavené na to, aby mohli nerušene spať. Pri najhoršom si môžete so sebou vziať opatrovateľku a počuť, kedy vaša ratolesť začne byť smutná. Ak sú už deti väčšie a radi za vami všade chodia ako ocásci, môžete si navyše aj zamknúť dvere, to je asi najväčšie kúzlo kúpeľne. Stále nemáte chuť sa na to vrhnúť hneď dnes večer v kúpeľni? Predstava je to lákavá a nehovorte, že vám nezožiera červíček v hlave ...

Užite si společný čas vo vani

Vytvorte si vlastný signál

Po prvé by ste sa mali spoločne s partnerom dohodnúť na jasnom signále, ktorý si obaja ľahko zapamätáte a budete ho používať. Môžete si vybrať nejaké neutrálne slovo alebo nejaký posunok. Až sa naskytne vhodná situácia, tak sa vám bude totiž čertovsky hodiť. Ako iste viete, deti vás najviac potrebujú, keď im poviete, že chcete byť s partnerom chvíľku sami. To vám potom zrazu musí všetko ukázať, na všetko poznať odpovede alebo chcú so všetkým pomôcť. Takže na to musíte ísť inak. Dajte dieťaťu nejakú úlohu, o ktorom si bude myslieť, že je super dôležité. Či treba roztriediť špinavú bielizeň podľa farieb? Alebo zložiť bielizeň zo sušiaku? Nakladať riad do umývačky? Menšie deti vám môžu namaľovať krásny obrázok alebo vyrobiť nejaký darček. Hneď, ako uvidíte, že sa dieťa do činnosti zabralo, použite váš signál a nenápadne sa s partnerom vytraťte a dúfajte, že sa dieťa okamžite nezdvihne a nepôjde vás hľadať.

Takúto činnosť ale koľkokrát nemusíte dieťaťu ani sami zadávať, ale stačí nájsť vhodnú chvílu, keď vidíte, že dieťa naozaj veľmi baví to, čo práve robí. Signál a šup na to! Samozrejme sa jedná vždy o rýchlovky, pretože dieťa sa väčšinou nevydrží dlho sústrediť na jednu vec a ešte k tomu samo, ale aj za to to stojí, no nie?

Nechávajte zamilované odkazy

Vneste do svojho vzťahu aj trochu romantiky. Nielen, že dáte svojmu partnerovi krabičku s obedom, ale ešte k nej pripojte pozvanie na "dezert". Ten určite ocenia ešte viac ako obed samotný. Smskou je tiež môžete upozorniť na ich "domáce úlohy", na ktoré nesmú za žiadnu cenu zabudnúť. Masážne oleje s kartičkou, ako ich budete konkrétne používať, schované v taške do posilňovne môžu partnera tiež pekne priviesť do varu. Na všetko z toho sa bude neskutočne tešiť. Niekedy skrátka partnera musíte trochu postrčiť, aby vedel, že ste pripravení a máte o intímne chvíľky záujem.

Musí vedieť, čo chcete, aby sa stalo. Žena sa po pôrode zmení v mnohých veciach - v jej emóciách, tele, miere energie, dokonca aj jej úloha v domácnosti sa zmení. Muž potom môže byť trochu zmätený a nevedieť, čo robiť. Keď si navzájom budete hovoriť, čo na sebe milujete, ako veľmi si vážite jeden druhého a že po sebe navzájom stále túžite, sex sa stane rovnako jednoduchým ako príprava jedla.

Nemáte ešte nikoho na erotické hry, nieto aby ste zakladali rodinu? To nevadí, nájdite si niekoho na sex zoznamke a kto vie, ako dopadne nakoniec vaša budúcnosť.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.