Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Ako prežili tieto celebrity svoje prvykrát? Budete sa diviť!

20.júl 2018
Ako prežili tieto celebrity svoje prvykrát? Budete sa diviť!

Pamätáte si svoje prvýkrát? Určite áno, a ak nie, tak to bude pravdepodobne vďaka alkoholovému opojenia. Ak vaše prvýkrát nebolo také, aké ste si predstavovali, nebojte, nie ste v tom sami, ani známym ľuďom sa to nevyhlo. Aké mali prvýkrát The Rock, Daniel Radcliffe, Katy Perry alebo Jessica Alba?

Sexuálne prvýkrát môže byť rôzne, a pretože aj celebrity sú "len ľudia", aj ony zažívajú rôzne prvýkrát. Prečítajte si, ako na neho spomína týchto 23 slávnych ľudí. Možno si nakoniec poviete, že to vaša mohlo dopadnúť oveľa horšie.

Kit Harington

"Moje prvýkrát bolo o trochu menej prírodné ako v jaskyni," naráža Harrington na svoju úlohu v Hre o tróny. "Bola to taká typická pubertálna vec, na párty. Asi som bol príliš mladý."

Dwayne "The Rock" Johnson

Dwayne Johnson, známy ako The Rock, na otázku, čo by zmenil na svojom prvýkrát, odpovedal, že by to nerobil v parku. "Dal by som prednosť tomu, aby ma nechytili policajti," vysvetľuje. "Predovšetkým sme nemali byť v parku. Zrazu na nás zamieril veľký svetlomet. Bum. Zrazu počujete, ako sťahujú okienko auta a hovoria 'Madam, ste v poriadku? Môžete prísť k autu?' Obliekla sa a šla k autu. Hovoria: 'Boli ste napadnutý?' Ona hovorí: 'Nie, je to môj priateľ'. Bola to totálna nočná mora, "smeje sa The Rock. "Niektoré príbehy sú pekné, ale ten môj nie," zakončuje.

Katy Perry

"O panenstvo som prišla na prednom sedadle sedanu Volva pri počúvaní albumu Grace od Jeffa Buckleyho. Hrozne moc to album milujem."

Chris Evans

Chris Evans si užíval rok 1999. Hovorí o ňom: "V tomto roku som stratil svoje panictvo. 1999 bol najlepší rok môjho života." Priznáva, že hneď po tom, čo sa to stalo, sa zveril svojej matke. "Utekal som domov a hovoril som 'Zvládol som to! Síce neviem, čo som robil, ale myslím, že som to zvládol!'"

Sebastian Stan

"Myslím, že som o svoje panictvo prišiel pomerne neskoro. Bolo to až vo vyššom ročníku na strednej škole. To je neskoro, nie? Neviem. Na dnešnú dobu asi áno. Ale pracoval som v Time Hoteli na Times Square. A tam som o to prišiel."

Daniel Radcliffe

"Som jeden z mála ľudí, ktorí môžu o svojom prvýkrát povedať, že bolo naozaj dobré," zveruje sa herec Harryho Pottera. "Bolo to s niekým, koho som dobre poznal. Som rád, že môžem povedať, že od tej doby som mal veľa lepšieho sexu, ale nebolo to nejaké príšerne trápne ako u iných ľudí - napríklad ako môj kamarát, ktorý sa opil a potom to robil s nejakou úplne cudzou babou pod mostom. "

Ed Sheeran

Keď sa Eda Sheeran spýtali, či bolo lepšie jeho prvýkrát alebo trikrát vypredať Madison Square Garden, Sheeran priznal, že to druhé. Jeho prvýkrát skrátka nebolo hodné prekonat takúto udalosť. "Má to v mojom živote svoje miesto, ale nebolo to to najlepšie, čo som prežil," hovorí.

So svojím prvýkrát Ed Sheeran obzvlášť spokojný nebol

Megan Fox

"Zažila som veľa trápneho sexu, ale prvýkrát to nebolo trápne. Bola som do neho zamilovaná a bolo to pekné," hovorí o svojom prvýkrát Megan Fox.

Adam Lambert

"O svojej panictvo som prišiel v 21 rokoch a bolo to s mužom, nie so ženou. A nebolo to zrovna dobré," zveruje sa Lambert. "Niekedy to zaberie čas naučiť sa to správne."

Jessica Alba

"Nemala som nič vážne s chalanom, kým mi nebolo 18. To som stretla môjho ex-snúbenca, Michaela Weatherlyho. Nevyšlo nám to ale. Bola som mladá, keď som s ním začala chodiť. Bola som panna. Vedela som, že keď sa s niekým vyspím, chcem do neho byť zamilovaná, pretože skoro všetkým, ktorých som poznala, ich prvýkrát nevyšlo. Chcela som teda byť veľmi opatrná a byť si istá, že je do mňa tiež zamilovaný a len tak ma neopustí. "

Ansel Elgort

"Bolo mi 14. Vôbec som nevedel, čo robím a to dievča tiež nie," hovorí o svojom prvýkrát Elgort. Keď sa ho spýtali, čo by urobil inak, odpovedal: "Ani som neurobil žiadne dobré osvetlenie. To je ale asi jediná vec, ktorú by som urobil inak. Bolo tam v izbe také fluorescenčné žiarivé svetlo. Jediné, vďaka čomu som sa cítil dobre, bolo, že som to potom robil znova. "

Joe Jonas

"Prišiel som o panictvo, keď mi bolo 20. Predtým som robil aj iné veci, ale sexuálne aktívne som od 20. Som rád, že som si počkal na tú správnu osobu. Raz sa totiž obzriete a môžete si povedať 'to dievča bola fakt blázon ', ale to sa mi nestalo a som za to rád, "zveril sa popový spevák.

Ashton Kutcher

"Bolo mi 15. Bolo to v lese s Hoko, s ktorou som sa akurát zoznámil, dal ma s ňou dohromady kamarát. Celé to trvalo 2 sekundy. Bolo to pekne trápne. O 2 roky neskôr som s ňou mal sex znova, aby som jej ukázal, že ten prvý výkon bola hlúpa zhoda náhod a že to viem aj lepšie. "

Macaulay Culkin

Macaulay Culkin hovorí, že prvýkrát o to prišiel v 15 rokoch a bolo to výnimočné. "Nebolo to nechutné alebo divné. Plánovali sme to. Bolo to teplé a lepkavé a ja som si pomyslel 'oh, bože, to je ale divné, robím to správne?'. Tiež sme pritom počúvali Beatles."

Rihanna

Zdá sa, že Rihanna svojho prvýkrát celkom ľutuje. Kúzelník David Copperfield sa spýtal: "Nerobím si srandu, toto je reálna ponuka. Môžem ťa nechať zmiznúť a objavíš sa kdekoľvek na svete. Kam by si chcela ísť a prečo?" Načo Rihanna odpovedala: "10 minút pred stratu svojho panenstva. Počítam s tvojou ponukou. LOL."

Ani Rihanna nie je zo svojho prvýkrát nadšená

Celine Dion

Celine Dion sa zverila so svojím prvýkrát, ktoré prežila s neskorším manželom (René Angélil) vo svojej knihe My Story, My Dream (v slovenčine Môj život Ako sen): "Bolo to v Dubline, nezabudnuteľného dňa 30. mája 1988, večer súťaže Eurovízia . Vrátili sme sa do izby, sedela som pri čela postele, nohy pod perinou. Bola som šťastná, že môžem byť konečne sama s mužom, ktorého milujem. A mala som veľmi precízne vymyslený plán. "

Shia Labeouf

Čo sa týka straty panenstva, Labeouf sa snažil, aby to bolo pekné. "Byť nahý bolo hrozne divné. Bolo to prvýkrát, čo som bol nahý na svetle, pred dievčaťom a nemal som sa kam schovať. Pamätám si, ako som pod ňu dal vankúš, pretože som to videl v porne. Vďaka tomu ale bola v čudnom uhla a nemohol som sa do nej správne dostať. Nie som zrovna moc dobre vybavený ... a toto očividne nebol správny krok. "

Tamera Mowry-Housely

"Neviem, ako to vysvetliť. Som veriaca, takže som čakala so stratou svojho panenstva až do 29 rokov. Možno to nepochopíte, ale urobila som to a potom som sa cítila vinná, tak som znovu žila v celibáte až do svadby."

Lena Dunham

"Nepovedala som mu, že som panna, len že 'to moc nerobím'. Bolelo to o trochu viac, než som očakávala, ale iným spôsobom. Bol tiež nervózny a neurobil sa. Potom sme spolu len ležali a rozprávali sa a môžem povedať, že bol naozaj milá osoba. Chválila som sama seba, ako zdravo, aj keď trochu unáhlene, partnerskú voľbu som urobila. Naozaj som sa nemohla dočkať, až to poviem svojej mame. "

Sarah Silverman

Sarah prišla o svoje panenstvo v 19 rokoch s ďalším komikom, ktorému bolo 30 rokov. Toto o tomto zážitku hovorí: "Myslím, že to bolo super! Nemohla som tomu uveriť - toto že je sex? Hovorila som si 'O môj bože!'. A potom ho zo mňa vytiahol, odkryl perinu a bola tam krv. Moje srdce sa zastavilo a hovorím 'To je z teba?' a on 'Nie, to teda nie je'.

Kathie Lee Gifford

Gifford hovorí, že prišla o svoje panenstvo o svadobnej noci so svojim prvým manželom Paulom Johnsonom - a nebolo to úplne to, v čo dúfala. Takto to celé opísala: "Nemohli sme sa spolu uvoľniť. Som smutná, keď o tom premýšľam. Cítili sme sa spolu tak nepohodlne, cítila som sa za to zodpovedná a tiež som bola sklamaná za nás oboch. Strávila som prvú noc môjho vydatého života vyplakáváním očí a premýšľaním nad tým, že sme urobili tú najväčšiu chybu našich životov. "

John Legend

"Bol som obklopený staršími ľuďmi, ktorí mali sex, a tak som mal pocit, že to musím všetko dohnať. Myslím, že veľa tlaku má čo do činenia s tým, ako a kedy prídete o panictvo a tiež na vzťahy so ženami."

Kevin Hart

Kevin Hart hovorí o tom, ako prišiel dokonca dvakrát o svoje panictvo: "Jej meno bolo Angie. Nechodili sme do rovnakej školy, ale žila v susedstve. Prvýkrát nemôžem povedať, či sme to naozaj robili alebo nie. Druhýkrát už som si bol istý, že áno. Takže som prišiel o svoje panictvo dvakrát. Musel som to urobiť druhýkrát, aby som sa uistil. "

Pokiaľ na svoje prvýkrát stále čakáte, môžete skúsiť nájsť svoju spriaznenú sexuálnu dušu na online erotickej zoznamke, kde si stačí vytvoriť profil a môžete začať spoznávať nových ľudí opačného pohlavia. A to samozrejme môžete urobiť aj v prípade, že už máte svoje prvýkrát dávno za sebou...

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.