Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Ako ja by som šukal

13.september 2022
Ako ja by som šukal

Som to snáď nemal pol roka alebo čo, nadrbaný som až hanba a chvíľami sa mi už robia mrákoty pred očami, napr. keď zbadám nejakú poriadnu babu.

Hlavne cez deň, v práci, keď okolo prejde Júlia, zastaví sa Markéta, tak to som koľkokrát ako na tŕní. By som ho snáď zo zúfalstva strkal aj medzi matracmi, čokoľvek (!), čo by mi aspoň na chvíľku pomohlo zbaviť sa toho hrozného pretlaku. A ja vám vážení poviem, prečo toto kurva vzniklo!

A že som sprostý... Povýšili ma. Áno, povýšili ma v práci a beriem vyšší plat! Hurá, je to fuckt paráda! Predstavte si, že ma v práci povýšili tak, že mám čoraz viac zodpovednosti a činností, čím ďalej viac starostí, čím ďalej tým viac vecí na stráženie, čím ďalej tým viac papierovania a klikania pri kompe, hrôza! Áno, presne tak.

Som taký ten pán Veľadôležitý, niečo medzi generálnym riaditeľom a vedúcimi pracovných skupín, ktorí riadia „manuály“. Sa nezastavím! Keby som bol manuál, tak si odkrútim svoju smenu a potom mám času habadej, šukať môžem ako divý, kedy sa mi zachce. No prosím. Keby som bol naopak generálny, tak by som si tiež mohol užívať ako chcem, pretože okrem ohromne dôležitých jednaní sa človek takého razenia predsa môže „odreagovávať“ ako chce, že áno! Že áno! A ja?

Som ten schvátený pán Zodpoveda, ktorý plní často nereálne príkazy zhora, tlmočí ich tým reálnym dole, potom tým hore opatrne tlmočí nasranosť tých dole, že robiť 2x viac za rovnaké prachy nie je ich hobby, jednoducho je stále v strete tých. Prichádzam do práce dosť skoro ráno a domov sa vraciam – úplne unavený – dosť neskoro večer…a …a viete, čo to znamená? Nazýva sa to tzv. pravidlo beznohého brata Došukalsi… a to pravidlo znie: „So zvyšujúcim sa (rastúcim) postavením (v spoločnosti) sa komplikuje možnosť či príležitosť postavenia (erekcie)“. No čo tomu hovoríte, také pravidlo ste nepoznali, čo? Čo? Tak čo, páni, spoznávate sa? Koľko vás je?

Tý vole, kde sú tie doby, kedy som mal ČAS? Kedy som mal čas a postavenie si udrieť nejaké pekné dievča cez prdelku a potom aj postavenie jej ukázať ...? … no… to… potešenie? Spomínam si, ako za mnou raz prišla vnadná blondína Simča, vtedy ešte sekretárka (ako ju vyhodili pre prílišnú „vyberavosť“), mala iskričky v očiach a taký ten kulišácky úsmev, a zatiaľ čo rádoby varila kávu, rozopínala mi zips na nohaviciach a dráždila mi péro tak, že som to nevydržal, zamkol, tú mršku ohol vzadu o stôl na kvety a poriadne jej to zozadu urobil. Párkrát sme sa takto predbiehali, kto skôr.

Alebo moja žena, keď mala to svoje „lepšie obdobie“ a bola zase späť v sexuálnom svete po tom, čo pred x rokmi porodila naše prvé dieťa, často bola doma, na mňa natešená až hanba. Pamätám sa, ako mi kúpila sexi tangá a chcela, nech jej urobím doma striptíz na stole. Keď som odmietol, vybalila na mňa nového robertka zo sady „in & out“, ktorého keď som videl, dostal som takú chuť jej poriadne napelášiť, že ako som po nej chňapol, skoro ani nemrkla. Roztiahol som jej nohy, nech chcela, alebo nie, stiahol som jej krajkové nohavičky a poriadne jej s robertkom pretiahol tú jej kundu. Jačala ako spanilá Ruženka, ktorá sa ustavične pichá o tŕň. Mne pri tom stál ako kolík k mladému stromčeku do záhrady a keď som jej uvaril tým novým nástrojom pár orgazmov, tak som do nej zašiel s takou chuťou, ako by to snáď nebola ani moja manželka!

Erotická poviedka Ako ja by som šukal

Alebo si spomínam ako pre našu firmu na slávnostnom večierku zamašírovali mažoretky, tá jedna ohnivláska z druhého radu mi dávala signály potom celý zvyšok večera a nakoniec som sa s ňou po búrlivom zakončení tejto noci na firemných záchodoch schádzal tak dvakrát do mesiaca. Robil jej to zakaždým na iný spôsob. Tá jej uniforma bola neodolateľná a to jej telo! Laskal a potom by som ho aj mrdal od rána do večera… mno…hm…ale čo teraz? Všetko stojí za zlámanú grešlu! Som vystresovaný, nemám čas, keď by sa mi mohol postaviť, tak on nemá chuť, a to aj vo chvíľach, keď ja ju mám, keď už mám státie, nie je komu ho predviesť… Kurva, čo je toto za stav? S manželkou sme sa rozišli, no vlastne ma vyhodila z bytu, že som ju vymenil za tých svojich zamestnancov a kanceláriu, a že si to radšej bude robiť tým svojim lesklým latexovým. Bývam v garsóne ob blok a keď prídem v noci domov z práce, akurát zakopnem o matrac a spím.

A v tej dobe, v spánku, spriadam plány na to, ako túto frustrujúcu a frigidnú situáciu vyriešiť. Vždy vezmem fáro, zakaždým nejakú inú značku, a vyrazím s ním za mesto do jednej odľahlej štvrte. Je tam nočný klub, volá sa U Madonny. Ten bar žeriem úplne celý aj s jeho pravidelne ožralými pobudama. Cítim sa tam hrozne dobre, som tam ako doma. Dám si pri bare škótsku s ľadom, jednu alebo dve, pokecám so sexy červenovláskou Žofiou a čakám, až príde na scénu. Áno, keď príde ONA. Je kráľovnou každého môjho večera, a nielen večera, je kráľovnou celého toho klubu, celého nášho posratého mesta, celého sveta je kráľovnou!

Odhalí ju dlhá pauza. Stlmí svetlo a zapália červenkasté diódy. Pustí energickú hudbu s výrazným rytmom a ona sa objaví, zakaždým inak... vždy je ale hrozne sexy. Sledujem každú jej krivku, každý jej pohyb a mám pri tom strašne veľkú erekciu. Mám obrovsky vypnuté nohavice. Potom ju odvediem hore do izby. Robí striptíz len pre mňa. Chvíľu mi fajčí môjho stuhnutého vtáka, v guliach sa mi varí tekutina lásky a ja sa nemôžem dočkať, až to zo seba dostanem von, resp. do nej. Keď už to vzrušenie nemôžem vydržať, vrhnem sa na ňu a začnem ju vášnivo milovať, bozkávam ju, šukám ju, zarážam do nej.... až do rána!

Chcete nájsť aj takú kráľovnú vášho sexuálneho sveta? Zaregistrujte sa na našej online sex zoznamke!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.