Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

7 geniálnych tipov pre ľudí, ktorí majú radi multitasking

31.január 2017
7 geniálnych tipov pre ľudí, ktorí majú radi multitasking

Niektorí ľudia nemajú problém s tým, zvládať viac vecí naraz. Multitasking v dnešnom článku si ale môže vyskúšať úplne každý, nie je to v tomto prípade totiž nič ťažké. Len zklbíte vec, ktorú by ste aj tak urobili, s nejakou inou a príjemnou vecou...

Sobotňajšie rána by mali byť stvorené pre krásny ranný sex. Ale zrazu zistíte, že vlastne máte toľko vecí na práci! Rezervovali ste si hodinu v posilňovni, chcete uvariť obed, vyprať kopu bielizne, ktorá sa vám tam už tri týždne hromadí a v neposlednom rade vydrhnúť kúpeľňu. Ale nie vždy znamená, že ak ste šialene zaneprázdnení, že nemôžete byť ešte viac...

Pretože ste určite dosť sexi, tak si môžete dovoliť na chvíľu odsunúť sex a ostatné intímnosti na druhú koľaj. To sa tak občas stáva. Na druhú stranu to ale neznamená, že by ste mali na ne zanevrieť, len kvôli povinnostiam a nedostatku času. Namiesto toho si aktivity trochu okoreňte a dajte im úplne iný rozmer. Bude to možno divné... Ale divné tým najlepším možným spôsobom!

Tu je 7 tipov, ako mať sex, aj keď momentálne máte na práci niečo iné:

9:00 - "zašpiní sa", zatiaľ čo sa budete umývať

Počas toho, keď si budete na vlasy dávať kondicionér, ktorý musí samozrejme niekoľko minút pôsobiť, aby mal tie "magické" účinky, doprajte si trochu ranného sexu v sprche. Rovnako by ste tých pár minút museli čakať, tak prečo ich pekne nevyužiť? Urobte si vzájomnú mydlovú masáž a potom si nastavte sprchu na nejaký pekný masážny prúd (ak nemáte tú možnosť, stačí obyčajný) a masírujte si navzájom svoje intímne partie. Vďaka tomuto dráždeniu pocítite mravčenie a tiež vzrušenie. Keď na to príde, žena by mala stáť čelom k stene. Muž stojí za ňou a vstúpi do nej. Žena je opretá rukami o stenu, aby držala stabilitu oboch. Nielen, že po takto strávené chvíľke budú mať vaše vlasy neprekonateľný lesk, ale navyše budete aj vy žiariť - sex vyplavuje hormóny šťastia, takže sa vám nálada hneď zdvihne.

10:00 - Zabaľte si darček

Musíte zabaliť nejaké darčeky na sviatok, narodeniny, Vianoce? Medzi darčekami, baliacimi papiermi a mašličkami sa sami obdarujte a darujte si pekné zážitky so svojim partnerom. Lepiacu pásku omotajte okolo zápästia, položte ho na posteľ a pripevnite k posteli, s rukami nad hlavou. Fantázii sa medze nekladú, ak ste šikovní, môžete ženám přivenit dekoračné stužky k bradavkám a ženy svojim mužom zľahka na penis. Tento mierny tlak v ňom udrží krv, teda muž bude všetko vnímať citlivejšie a ženu bude tešiť plnšie a pevnejší pocit.

13:00 - Dosiahnite bodu varu

Rozpáľte sa! Čakanie na cestoviny nikdy nebolo tak sexy. Natavte si časovač na toľko minút, koľko cestoviny potrebujú na uvarenie a ukážte váš zostávajúci čas partnerovi. Takéto odpočítavanie dodáva pocit naliehavosti a neoplatí sa otáľať ani sekundu! Žena môže byť "drsňáčka", zvaliť svojho partnera na podlahu a dať mu príučku niektorým kuchynským nástrojom (samozrejme nie nožom, ale napríklad drevenou lyžicou) a mala by pri tom byť hore. Muž si potom môže svoju partnerku vysadiť na kuchynskú linku a dopriať jej buď trochu nevšedného sexu alebo orál. Tak čo, máte ešte hlad?

Pri varení si môžete užiť veľa zábavy

15:00 - Dajte nový rozmer sextingu

Sextingom sa označuje posielanie erotických správ svojmu partnerovi, ale teoreticky to môže vyzerať aj inak, predstavte si to viac doslova... Všetci sme to zažili, ste s partnerom práve v tom najlepšom a v tom budete počuť známy zvuk smsky. Píšu kamaráti, že si máte dohodnúť  plány na víkend, zarezervovať reštauráciu a ďalšie veci, ale vy práve máte niečo iné na práci... Takže čo urobiť? Je to jasné - polohu, ktorá sa nazýva lyžička. Je to tá známa poloha, keď dvaja ležia vedľa seba na boku a muž vstupuje do ženy zozadu. Obaja tak majú možnosť mať voľné ruky. Samozrejme, že inokedy pri sexe je nevhodné niekomu písať smsky, ale toto sú špeciálne príležitosti, ktoré sa neodohrávajú každý deň. Navyše to páru môže prísť na jednej strane sexi alebo to môže vzrušovať.

17:00 - Nažhavte seba i televízne drôty

Je ťažké sa odtrhnúť od televízie, keď vnej práve beží najnovšia epizóda vášho obľúbeného seriálu. Preto si povedzte "A prečo by som nemohol/a mať oboje?" ... Stačí k tomu, aby ste boli hore a hlavou otočení priamo oproti obrazovke. Váš partner o tom nemusí ani vedieť a ak chcete mať istotu, zaviažte mu oči šatkou. Niekoho rozpaľuje robiť zakázané veci a toto sa dá označiť ako jedna z tých nevhodných.

18:00 - Urobte si platenie účtov príjemnejšie

Aj nudné veci je potrebné urobiť. Ak by sa mala vymenovať jedna naozaj nudná vec, potom by to bolo prihlasovanie do internetového bankovníctva, platenie účtov, čakanie na sms kódy a ich zadávanie do počítača. Ale aj to si môžete ľahko spestriť. Žena sa nahne pri písaní nad stôl, pekne vystrčí zadoček, čo partnera rozhodne vzruší. Mužom väčšinou stačí hodiť nejaký ten sexi pohľad...

19:00 - Zabudnite na prácu... pri práci

Hrozná vec, čo sa vám môže stať - vziať si prácu domov na víkend, pretože ste ju nestihli všetku cez pracovný týždeň. Aj keď sa na prácu musíte sústrediť, neuškodí si trochu oddýchnuť a spríjemniť si tieto inak nepríjemné a otravné chvíle. Zatiaľ čo budete odpovedať na emaily, nechajte svojho partnera, aby vás pod stolom dráždil, či už svojimi prstami alebo jazykom... Len potom odporúčame si prácu poriadne skontrolovať, po takom peknom rozptýlení sa môže objaviť nejaká tá chybička...

Veríme, že po prečítaní tohto článku už máte žeravé plány na nasledujúci víkend. Užite si ich a pamätajte, že sex sa dá užiť skoro pri každej činnosti. O to viac bude zaujímavejšia a nevšedná.

A čo keď nemáte nikoho, s kým by ste mohli tieto plány uskutočniť? Môžete si skúsiť nejakého partnera na ten horúci sex nájsť. Vytvorte si profil na sex zoznamke a nájdite si partnera v blízkosti svojho bydliska...

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.