Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

25 vecí, ktoré preletia žene hlavou pri prvom sexe s novým partnerom

11.január 2017
25 vecí, ktoré preletia žene hlavou pri prvom sexe s novým partnerom

Len málokedy sa pri prvom sexe s novým partnerom cítime tak uvoľnene, aby sme sa mohli sústrediť len na daný okamih. Väčšinou nám hlavou namiesto toho prelieta veľa myšlienok. Aké myšlienky zaťažujú ženskú myseľ? To sa dozviete v nasledujúcich odsekoch.

Filmy nám predhadzujú prvý sex s novým partnerom ako jednoduchý, bezstarostný a skoro dokonalý. Také šťastie ale v živote nemá každý a koľkokrát sa nevyhneme ani nejakému tomu trapasu. Všetko nie je také ako na filmovom plátne, s tým sa budeme musieť zmieriť, ale aké to teda je?

Keď spoznávate niekoho nového, môže to byť rôzne - občas ľahšie, občas ťažšie. Snažíte sa prísť na všetky jeho kladné aj záporné stránky. Nevynecháte koníčky, zvyky, zlozvyky a... Áno, čo sa mu páči v sexe. Skôr alebo neskôr na to príde reč. A potom tiež príde aj na samotný sex. No a sme pri tom...

Je tiež tak nervózny, ako som ja? Dúfam, že áno.

Pretože to skrátka bude vždy PRVÝKRÁT, aj keď mojou posteľou pár chlapov už prešlo. A aj keby som v sebe mala nespočet panákov a pív, nebolo by to iné.

Hmm, bozkávame sa... Mala by som sa ho TAM dotknúť?

Oh. Je veľký!

Áno, veľkosť si my ženy všímame, ale neposudzujeme ju. Nie všetky ženy majú rady veľké penisy a je k tomu veľa dôvodov (už napríklad len tá bolesť), ale všetky ženy si jednoducho všimnú.

A to isté platí o vašich guliach.

Každé sú iné a ženy si toho sú vedomé.

A tiež o ochlpenie.

Niektorí muži pod trenkami ukrývajú husté kroviská a iní sú ešte hladší ako samotná žena (to sa potom žena často cíti trápne a zahanbene). Záleží potom na preferenciách jednotlivých žien, čo sa im viac páči a podľa toho "ohodnotia" a do budúcnosti možno aj trochu upravia.

Prosím nie, nesnaž sa ma doniesť do spálne.

Nás ženy nezaujíma, ako veľmi posilňujete a ako ste vďaka tomu silní. Pretože keď nás polonahé nesiete zle osvetlenou chodbou a my vás ešte musíme navigovať, necítime sa práve najlepšie. Tieto nápady totiž nikdy nedopadajú dobre!

Vďaka bohu, konečne som v horizontálnej polohe.

... A môžeme pokračovať v tom, čo sme robili, akurát v oveľa lepšej polohe. Asi v najlepšej polohe.

Je snáď potápač?

Niektorí muži sú naozaj obdivuhodní v tom, ako dokážu zadržať svoj dych na naozaj dlhú dobu... Ale nie, že by mi to vadilo, naopak...

No a snáď nemám zarastené chĺpky...?

prvý sex

Užívam si to, užívam si to...

Čítajte ako: Vôbec si to neužívam.

Prajem si, aby zhasol to svetlo a prestal skúmať moju vagínu... A aby už začal niečo fakt robiť.

Kondómy!

Mala by som ich vytiahnuť? Alebo by mal on ?!

Kvantová fyzika

Áno, naozaj je pri sexe možné pomyslieť aj na kvantovú fyziku. Ako? To keď premýšľam, či by som nemala skôr vyštudovaný tento odbor na jednej z najprestížnejších škôl, keď čakám, kým mi ho tam konečne šupne... Dobre, priznávam, trochu (veľmi) preháňam.

Konverzovať alebo nie? Toť otázka...

Mám s ním hovoriť, mám odpovedať, keď mi niečo hovorí a zároveň mi to robí... Alebo mám jednoducho iba tak ležať a snažiť sa pri tom vyzerať sexy?

Dúfam, že sme si sadli...

Ouch.

Oh, mmm... Áno...

Áno, sadli sme si.

Čo to práve povedal?

O môj bože, asi pri tom rád hovorí...

Sakra, mám kŕče...

Sakra, chce sa mi prdieť!

Nie, nie, nie, len to nie, prosím...

Asi to za chvíľu príde.

Kedy už bude?

No, možno nestonám dostatočne... Alebo by som sa mala otočiť a vziať si jeho gule, hrať sa s nimi. Alebo sa hrať sama so sebou...

Okay. To bol fakt divný zvuk.

A sakra. To bola moja vagína.

Mala by som sa tomu smiať?

Nie, asi nie, to by úplne zabilo tú peknú chvíľu, ale teraz musím dusiť smiech!

To je ale blbé, rýchlo, myslieť na niečo vážneho, myslieť na niečo vážne... Och, musím v pondelok zaplatiť dane.

Ach, myslím pri sexe na platenie daní...

Späť do izby, moja myseľ sa ihneď musí vrátiť späť do izby!

Oh, wow, práve sa urobil.

Hmm a je hlasný... Čo je sexy.

Spýtal sa ma práve "Ako sa ti to páčilo?"?

Ehm ... No, čo na to povedať.

A je po všetkom. Celú dobu žena myslí na mnoho iných vecí a nie je schopná sa sústrediť na danú chvíľu. Veľa z nich pri prvom sexe predstiera vzrušenie alebo hrajú orgazmus, aby partner nebol zaklamaný. Že žena ale na prvýkrát nedosiahne vrcholu nie je vina ani jedného z nich a už vôbec nie hanba. Obaja z páru prežívajú v tej chvíli určitú mieru stresu a nervozity a pravdepodobnosť nádherného sexu, ktorý si užijú obaja, stúpa s každým ďalším sexom, ktorý spolu prežijú.

Partneri sa musia navzájom dobre spoznať, a tak ich sexuálnemu životu neprospieva, keď jeden alebo obaja niečo predstierajú. Skôr alebo neskôr sa na to rovnako príde. Prvý sex môže byť trochu rozpačitý a tá pravdepodobnosť je veľká, ale obe strany by si to mali uvedomiť a nečakať nereálne.

Vec tiež môže uľahčiť, keď si s druhým o svojich túžbach, prianiach a sexuálnych záľubách aspoň píšete, napríklad na sex zoznamke. Keď sa potom zídete, máte už nejakú predstavu, čo sa druhému páči a čím ho dostanete "do varu".

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.