Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

13 typov partnerov, s ktorými ste sa už bozkávali

30.november 2016
13 typov partnerov, s ktorými ste sa už bozkávali

Bozkávanie neodmysliteľne patrí k partnerskému životu. Každý človek bozkáva trochu inak, takže s každým je to iné a unikátne. Keď sa zamyslíte, určite si spomeniete na niekoľko vašich bývalých, keď každý bozkával máličko iným spôsobom...

Bozkávanie je vec pre človeka prirodzená a väčšina ľudí si ho rada a často užíva. A nie je sa čomu diviť. Ten pocit vášne a túžby asi nejde ničím iným nahradiť. Hovoríme tu samozrejme o bozkávaní medzi partnermi a nie, keď vám príde teta z Francúzska.

Okrem veľkého množstva baktérií, ktoré si počas bozkávania so svojím partnerom odovzdáte (pri desetisekundovom bozku asi 80miliónov!), Môžete získať aj niekoľko ďalších vecí, ale tentoraz tých pozitívnych. Jednou z nich, ktorá s tými baktériami súvisí, je vyššia imunita. Tú si v podstate "vypestujete" práve vďaka tomu, že svoje telo vystavujete cudzím baktériám. Pre niekoho ďalším pozitívom môže byť fakt, že pri vášnivom bozku spálite až 12 kalórií. Mimo to bozkávanie tiež aktivuje krvný obeh a vyrovnáva hladinu cholesterolu. Pri bozkávaní tiež precvičíte 36 tvárových svalov a naviac aktivujete časť mozgu, ktorá má čo do činenia s uchovávaním krátkodobých informácií, takže si v podstate zlepšujete pamäť.

Podľa vedcov znamená bozkávanie viac pre ženy, než pre mužov. Môžu za to vraj nervové zakončenia, ktorých majú ženy viac a ktoré uvoľňujú oxytocín a dopamín. Na čo tieto dve látky slúžia? Oxytocín je známy hormón lásky, ktorý upevňuje náš vzťah s partnerom. Dopamín potom spôsobuje príjemné pocity. Do krvného obehu sa dostáva ale aj testosterón, ktorý zvyšuje sexuálne túžby, takže už viete, prečo to často muži chcú viac ako ženy.

Bozkávanie je tiež výborným liekom na zlú náladu, jej výkyvy, depresie, poruchy spánku alebo podráždenosť. Pri týchto ťažkostiach väčšinou chýba v našom tele látka - serotonín, ktorý sa ale vďaka bozkávaniu vylučuje, a tak vás "hodí do pohody".

O bozkávaní už ste sa dozvedeli dosť vecí, teraz prejdeme k tomu, o čom tento článok vlastne je - ku 13 typom "bozkávačov", ktorých môžete stretnúť. Niektoré bohužiaľ...

Kusač

Drsné, agresívne a bolestivé. Tak by sa dalo popísať bozkávanie s tymto typom. Kúsači si myslia, že sú veľmi sexi, keď vám odkousnú polovicu pery, ale nie, to naozaj nie je sexi. Medzi sexy a vášnivé môžeme zaradiť veľmi jemné hrýzanie alebo štípanie, ale znovu - veľmi jemné - ak teda nemá záľubu v SM.

Chlap s britvou na tvári

Snáď každá žena toto za život spozná. Jeden večer strávený vášnivími bozkami s mužom, ktorý má na tvári niekoľkodňové strnisko a druhý deň môžete liezť kanály, kvôli úplne podráždenej pokožke, ktorá o vás bude dosť jasne vypovedať, čo ste robili minulú noc... Ťažko sa tomu ale dá odolať, ešte keď je po ruke nejaká tá kvapka alkoholu.

Pojedač cesnaku

Ranný "svieži" dych vašich úst je jedna vec, ale to sa dá celkom jednoducho vyriešiť. Ale čo potom ešte len ľudia, u ktorých celý deň premýšľate, či ich hnilobný dych nespôsobuje to, že sú zombie? Či už je to nevhodne zvolená potravina alebo nevyčistené zuby, pred bozkávaním by ste sa obom mali vyvarovať.

Pračka

Asi to znie divne, ale predstavte si to - dokola a dokola a dokola... Hovorí vám to niečo? Ak nie, asi ste šťastný človek, pretože toto je naozaj veľmi otravné. Jednoducho len jeden pohyb opakovaný stále znova a znova, našťastie väčšinou zažívaný len počas obdobia veľkých školských lások.

Vysávač

Pocit, ako keď ste práve svoj jazyk zverili vysávaču, presne také je bozkávanie s týmto človekom. Naozaj extrémne divné a tiež nepríjemné.

Bozkávanie

Jaskynný človek

Hoci pri spojení 'jaskynný človek' sa vybaví väčšine skôr domorodec loviaci mamuty, tento váš partner s ním má spoločnú (dúfam) len tú jaskyňu... Ktorú má miesto svojich úst. Nepoužíva vôbec totiž svoj jazyk. Samozrejme, ak trpí obsedantno kompulzívnou poruchou, nie je sa čomu čudovať a o výmene telových tekutín si s takým človekom môžete nechať len zdať. Ak toto ale nie je jeho problém, je potrebné sa dovtípiť, kde by inde mohol asi byť...

Hlučný bozkávač

Znie, ako keby mal každú chvíľu dosiahnuť vyvrcholenie po 30 sekundovom bozku. Všelijaké mručenie, stonanie, skučanie a viac "mmmmm" než si vie kedy predstaviť v scéne erotického filmu (alebo pesničke Mmm Mmm Mmm Mmm od Crash Test Dummies a že ich tam je veľa!).

Jašterica

Neustále zasúvanie a vysúvanie špicatého malého jazýčka v pevne zovretej puse. Pre niekoho sa to môže stať nočnou morou.

Kecal

Pretože áno, naozaj chceme viesť diskusiu a odpovedať vám na otázky typu "Si rozpálená? Vzrušujem ťa?", Keď máte váš jazyk v našej puse!

Slintal

Uslintané celé ústa a v horšom prípade a aj celé ich okolie po iba krátkom bozku. Ugh. A v ešte horšom prípade vám oslintá ešte bradu, uši, div nie oči. Najlepšie sa takému vyhnúť.

Hygienik

Niektorí ľudia si pletú bozkávanie s prehliadkou u zubára - svojím jazykom vám chcú za každú cenu prezrieť všetky stoličky...

Čumil

Každý sa chce niekedy pozrieť, len tak trochu, zo zvedavosti. Ale keď na vás niekto zíza po celú dobu, sleduje každý váš pohyb, neprispieva to zrovna k nejakej super sexi atmosfére.

Puritán

Chce dodržiavať nejaké morálne zásady, a tak vás proste nepobozká a keď, tak na tvár. Ťažko mu vysvetľovať, že nech sa konečne odviaže a začne vás poriadne bozkávať 'je v tejto chvíli vaše jediné prianie...

Želám vám čo najmenej kontaktov s vyššie uvedenými a čo najviac krásnych a vášnivých bozkov - kdekoľvek a kedykoľvek!

Nepoznáte nikoho, s kým by ste si mohli takto užívať? Chýbajú vám intímne chvíľky plné krásnych bozkov a dotykov? Čo tak si skúsiť vytvoriť profil na erotickej zoznamke? Trebárs nájdete šťastie práve tam!

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.